X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Planlı Bakım Çalışması Hakkında

Değerli Müşterilerimiz,

Her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çıktığımız bu yolda bizlere vermiş olduğunuz güven için sizlere teşekkürlerimizi sunarız.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına sürekli olarak sistem alt yapımızı güncellemekteyiz. Hiç bir şey olmasa bile her sene mutlaka elektronik parça niteliğinde olan donanımlarımızı yenilemekteyiz.

Bu nedenle 01 Mayıs 23:30 itibari ile sunucularımızda donanım yükseltmeleri ve geliştirmeleri yapılacaktır. Bu güncelleme ve değişim esnasında herhangi bir veri kaybınız olmayacaktır.

Hosting  müşterilerimiz ara ara kesintilerle karşılaşabilecektir. Amacımız sistemleri tamamen kapatmadan size en az kesinti ile bu yapılandırmayı yapmak istememizdir.

Gece saatlerinde oluşan ziyaretçi azalmasını da fırsat bilerek minimum kayıpla size bu değişim fırsatını yaşatmış olacağız.

VDS kullanıcılarımız ise herhangi bir değişiklik yapmasına gerek kalmadan yine aynı şekilde kesintisiz aktarma yöntemi kullanılacak fakat maksimum 30 - 60 dakika kadar bir kesinti yaşayabileceklerdir. 

Bu güncelleme ile ek olarak YEDEKLEME hizmetimizi devreye alacağız. Müşterilerimize Ücretsiz sunacağımız bu hizmetten dilerseniz ekstra ücretli olarak yedek alanı dahil alabileceksiniz.

Bu süreç içerisinde destek almak isterseniz 0 850 305 21 50 Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilir mesaj atabilirsiniz.

Unutmayın, FiBu Hosting her zaman sizin yanınızda!

Saygılarımızla,

FiBu Hosting İnternet ve Bilişim Hizmetleri

 


Top