Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

FiBu Telokomünikasyon Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. oalrak İnternet Servis Sağlayıcılığı (ISS) ve Telekomünikasyon alanında Türkiye çapında Hosting ve Sunucu Hizmetleri sağlayabilmek adına tamamı yerli sermaye ile Bursa'da kurulmuştur. 2008 yılından bu zamana kadar edindiği tecrübe ile müşterilerine kesintisiz ve hızlı bir internet hizmeti sunmaktadır.

Firmamız üst düzey müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti amaç edinmiştir. Bundan dolayı alt yapı olarak hizmet kalitesini artırmak adına her geçen gün yeni yatırımlar yapmaktadır.

Sağladığımız hizmetler arasında Alan Adı Kayıt işlemleri, Web Hosting (Barındırma), Sanal Sunucu Hizmetleri (VPS-VDS), Fiziksel Sunucu (Dedicated Server) Hizmetleri, E-Mail Servislerinin yanı sıra SSL Sertifikaları bulunmaktadır.

FiBu olarak kaliteli hizmet ve güçlü destek yapımızdan taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Siz de bizimle çalışmaya ne dersiniz?

 

Neden FiBu'yu Seçmelisiniz?

 

FiBu'yu seçip seçmemek tamamen sizin elinizde olan bir özeldir. Ama artık zaman kayıplarından, veri kayıplarından, pahalı fiyatlardan ve kalitesiz hizmetlerden sıkılmadınız mı? Eğer sıkıldıysanız en doğru adres kesinlikle FiBu olacaktır.

FiBu hizmet kalitesini artırabilmek için her zaman öncü çalışmalar yapıyor. Elektrik kesintileri gibi kesici durumlara karşı yedek jeneratörler ve jeneratörlerin tükenmesi gibi bir ihtimale karşı ise onlara da yedek jeneratörler bulunduruyor. Metro Ethernet hatlarımız sadece hizmet kesintilerinin oluşmaması adına düzenleniyor.

Bizim ile ilgili ya da kendiniz ile ilgili herhangi bir sorun için anında yanıt alabilmeniz için 7 günün 24 saati çalışan aktif kadrolarımız sayesinde her zaman karşınızda bir muhatap bulabiliyor, sorununuza hızlı ve yapıcı çözümler görebiliyorsunuz. Sizin için daha neyi iyi bir şekilde yapabiliriz diye her zaman düşünüyoruz.

Siz daha neyi düşünüyorsunuz?
Dünyanın en hızlı uptime süresine sahip olan bir ISS şirketi ile çalışmak istemez misiniz?

 

Vizyonumuz

 

Ürettiğimiz teknolojiler ve sunuduğumuz hizmetlerle FiBu'yu Türkiye ve Dünya'da internet servis sağlayıcısı dendiğininde akla gelen üç markadan biri yapmaktır.

 

Misyonumuz

 

Hedefimiz sektörde öncü firmalar arasında yer alıp, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.